Certifikát: Open Water Diver

Základní údaje

Cena: 6 900 Kč

Platnost: 1 rok

Popis kurzu

Základní informace

Tento kurz je prvním krokem do světa přístrojového potápění. Po jeho úspěšném absolvování získáváte kvalifikaci pro potápění až do hloubky 18 metrů a která je uznávána po celém světě.

Při výcviku je kladen důraz na získání dovedností a znalostí, které jsou zapotřebí pro bezpečné potápění. Kurz zároveň rozvíjí smysl pro odpovědnost. Lekce jsou časově flexibilní a ke každému účastníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby.

Místo konání potápěčského kurzu

Teoretická část probíhá ve vlastní učebně v Praze. Praktické lekce probíhají v bazénech, ve volné vodě (lomy, jezera) v okolí Prahy, popřípadě v zahraničí.

Program

Kurz se skládá z šesti hodin vyučování teorie, šesti praktických cvičení na bazénu a po dokonalém zvládnutí všech cviků se provádějí ponory ve volné vodě. Počet ponorů na volné vodě je v rozmezí od 4 do 6. Důležité je, zvládnout všechny potřebné techniky. Všechny ponory jsou zahrnuty v ceně kurzu. Nepřiplácí se!

 

DALŠÍ INFORMACE

Výukové materiály

Při zápisu do kurzu obdrží účastník IANTD Open Water Diver manuál v češtině a IANTD tabulky pro potápění se vzduchem.

Výstroj a vybavení

Půjčení kompletní výstroje pro potápění je zahrnuto v ceně potápěčského kurzu.

Vedení potápěčského kurzu

Potápěčský kurz vede dlouholetý Advanced EANx Instruktor Jan Wolf. IANTD No.3252.

Osvědčení

Po úspěšném ukončení kurzu potápění je účastníku uděleno osvědčení IANTD Open Water Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené v IANTD USA, je na celém světě uznáváno jako osvědčení sportovního a technického potápěče. Certifikace není zahrnuta v ceně kurzu a platí se při jejím vystavení.

Objednat kurz

bude předvyplněné v certifikátu

na tento e-mail vám zašleme certifikát